• Narodowe Czytanie 2024

• 9 września 2024 r. młodzież i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji   Narodowego Czytania - wyjątkowej akcji czytelniczej, która ma na celu popularyzację najwybitniejszych dziel literatury polskiej oraz promocję czytelnictwa.

Tegoroczną lekturą był dramat Juliusza Słowackiego „Kordian”.

Wspólne czytanie cieszy się w naszej szkole dużą popularnością, jest to bowiem okazja do wspólnego spotkania się z książką w ręku.

• Kiermasz podręczników

• 10 września w naszej szkole odbył się kiermasz używanych podręczników. Była to okazja do  zakupu, po atrakcyjnych cenach, książek, które w bieżącym roku szkolnym będą wykorzystywane do nauki przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.

Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

• Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego

• 2 września 2024 roku ponownie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły- p. S. Łomotowski przywitał zgromadzonych,  przedstawił nowe klasy i wychowawców, na koniec życzył wszystkim  owocnej pracy. Po odczytaniu  listu ministra rolnictwa i rozwoju wsi- pana Czesława Siekierskiego  głos zabrał zaproszony gość- pan Adam Frankowski- zastępca dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, który również życzył obecnym udanego roku szkolnego i wielu sukcesów. Po przemówieniach minutą ciszy została uczczona  pamięć wszystkich uczestników II wojny światowej.

W dalszej części uroczystości głos zabrali  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego,  życzyli wszystkim sił i motywacji do dalszej pracy. Na koniec zostali przedstawieni  uczniowie klas pierwszych- po ślubowaniu na sztandar szkoły, już oficjalnie członkowie naszej społeczności.

Niech  nadchodzące miesiące  będą  pełne zapału, motywacji do pracy oraz satysfakcji. Dobrego i spokojnego roku szkolnego!

• Marianowo 7, 18 - 421 Piątnica Poduchowna
        • Inspektor Ochrony Danych Osobowych